decoupage

Harmonogram warsztatów z technik DECOUPAGE

18 styczeń – Skrzyneczka w stylu Shabby chic z użyciem szablonów i pasty strukturalnej.

Na zajęciach wykonamy drewnianą skrzyneczkę techniką shabby chic. Technika ta pozwala na to, by zwyczajny przedmiot stał się cennym elementem dekoracji wnętrz, „taki stary i nadszarpnięty przez czas”, a przede wszystkim romantyczny, dodatkowo efekt postarzania wzmocni użycie szablonów oraz pasty strukturalnej.

15 luty- Decoupage odwrotny na szkle.

Na warsztatach wykonany zostanie krok po kroku talerz szklany w odwrotnej kolejności techniki decoupage, czyli tak, aby szklana powierzchnia pozostała na wierzchu, a cała reszta dekoracji zostanie ukryta pod warstwami farby oraz lakieru.

15 marzec – Efekt kornika na donicy ceramicznej

Podczas zajęć zostanie ozdobiona doniczka ceramiczna, oprócz techniki decoupage, dodatkowo wprowadzony zostanie element dekoracyjny w postaci „efektu kornika”.

29 marzec – Jajka wielkanocne oraz kartki świąteczne.

Na warsztatach wykonamy kartki świąteczne oraz jaja wielkanocne. Każdy uczestnik wykona dwie kartki oraz dwa jajka – każde inną techniką zdobniczą. Pierwsze to jajo styropianowe ze użyciem pasty strukturalnej, a drugie, przezroczyste jajko dwuelementowe z plexi udekorowane papierem ryżowym.

31 maj – Crakle jednoskładnikowy na powierzchni drewnianej.

Warsztaty przeznaczone dla osób, które chciałyby nauczyć się postarzać swoje prace pięknymi spękaniami, zostanie do tego użyty preparat pękającymi jednoskładnikowy. Wykonamy krok po kroku jedną pracę, na powierzchni drewnianej – chustecznik.

21 maj – Technika print room na metalu.

Na zajęciach udekorujemy metalową konewkę techniką print room – to technika decoupage pochodząca z poprzednich wieków. Wykorzystamy do tego specjalne papiery z biało-czarnymi motywami. Każde spotkanie to odrębny moduł, na którym zapoznamy się z poszczególnymi technikami i metodami w decoupage.

Cena kursu 35 ,- a wliczone są:

1. Niezbędne materiały oraz preparaty do wykonania dekoracji.

2. W ramach każdego modułu wykonujesz krok po kroku przedmioty ozdobione różnymi technikami, które zabierzesz do domu.

Wszystkich tych, którzy chcą się pobawić i poeksperymentować przeróżnymi technikami decoupage serdecznie zapraszamy.

Informacje i zapisy pod numerem telefonu 603 953 185.

Kategorie: Aktualności, Wydarzenia ,tagi .