Zajęcia – dzieci i młodzież

Akademia Rozwoju Talentu - ART

Zapraszamy na zajęcia prowadzone z inicjatywy Stowarzyszenia KANON w ramach zadania publicznego:

Organizacja wolnego czasu młodzieży szkolnej poprzez prowadzenie zajęć pozaszkolnych w szczególności artystycznych – Akademia Rozwoju Talentu ART

„ATELIER NA MOŚCIE”
W każdą sobotę od 10.00 do 12.00

Jeśli lubisz rysować, malować, wyrażać siebie w sztuce – przyjdź do nas na sobotnie spotkania plastyczne na MOŚCIE. Gwarantujemy spędzenia sobotniego przedpołudnia w nietuzinkowy sposób.

  • Zajęcia prowadzić będzie doświadczony nauczyciel plastyki, który oprócz pracy z dziećmi i młodzieżą zajmuje się czynnie pracą artystyczną.
  • Stwarzamy warunki do powstawania dzieł, które są zachętą do dalszej pracy i rozwoju. Wykorzystamy różnorodne techniki pracy, umożliwimy działania na płaszczyźnie i w przestrzeni. Program spotkań obejmuje także malarstwo i rysunek studyjny.
  • Zdobędziesz umiejętności wyrażania własnych emocji w procesie twórczym, rozwiniesz też cechy osobowości, które będą przydatne w podejmowanych twórczych wyzwaniach oraz w życiu społecznym.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 9 do 15 lat do kreatywnego działania, a być może nowe umiejętności okażą się waszą pasją. Informacje i zapisy pod numerem telefonu 603 953 185.

Autor Programu i Prowadzący : mgr Agnieszka Zając

„MUZYKA NA MOŚCIE”
W każdą sobotę od 10.00 do 12.00

Jeśli lubisz śpiewać i chcesz dzielić się z innymi Twoją pasją i radością, jeżeli lubisz spędzać czas z osobami, które podobnie odbierają muzykę, mamy coś dla Ciebie!

  • Zapraszamy na zajęcia wokalne, które poprowadzi dyrygent, nauczyciel i jednocześnie osoba, która tak jak Ty uwielbia śpiewać.
  • Jeśli jesteś smutny lub nieśmiały, to pamiętaj, że śpiew daje radość, pozwala poczuć się pewniej.
  • Podczas zajęć nauczysz się poprawnie posługiwać swoim głosem. U nas nie ma teorii. U nas jest wiedza – a wiedza to praktyka.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 9 do 15 lat do odkrywania i rozwijania talentów wokalnych i muzycznych. Informacje i zapisy pod numerem telefonu 603 953 185.

Autor Programu i Prowadzący : mgr Katarzyna Sroka

„KLUB DRAMY NA MOŚCIE”
W każdą sobotę od 10.00 do 12.00

Jeśli nudzisz się i szukasz pomysłu na twórcze spędzenie soboty – dołącz do nas na spotkania teatralne na MOŚCIE.

  • Zajęcia prowadzić będzie doświadczony trener dramy. Drama to taka metoda, która bazuje na spontanicznym i intuicyjnym wchodzeniu w role i nie wymaga od Ciebie zdolności aktorskich.
  • Nowe umiejętności pozwolą Ci skuteczniej komunikować się i współpracować w grupie, wywołają uśmiech na Twojej twarzy i obudzą Twój twórczy potencjał
  • Otwartość , spontaniczność, , aktywność, empatia, świadome oraz twórcze myślenie i działanie – to możesz osiągnąć na naszych zajęciach!

Program spotkań obejmuje stworzenie scenariuszy i ich zaprezentowanie w ciekawych formach scenicznych. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 9 do 15 lat do stworzenia z nami grupy teatralnej. Informacje i zapisy pod numerem telefonu 603 953 185.

Autor Programu i Prowadzący : mgr Magdalena Wajda